امروز يكشنبه 26 فروردين 1403

اطلاعیه حذف و اضافه

دانشجوی گرامی تمام اطلاعیه های مرتبط با حذف و اضافه در همین صفحه بروزرسانی خواهد شد.

باتوجه به حضوری بودن کلاسها حضور و غیاب در کلاس و جلسه امتحان مطابق آیین نامه آموزشی انجام خواهد شد و مسئولیت عواقب ناشی از عدم حضور 3/16 در کلاس و یا غیبت در جلسه امتحان بعهده شخص دانشجو خواهد بود.

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند طبق تقویم ترم ، بازه زمانی حذف واضافه از شنبه 5 اسفند تا دوشنبه 7 اسفند از ساعت 9 صبح تا ساعت 23 می باشد

دانشجو می تواند حداکثر 2 درس حذف و 2 درس اضافه نماید

رعایت حدنصاب واحد ترم ، هم نیاز و پیش نیاز ، تداخل کلاسی و امتحانی ضروری می باشد

تخلف در اخذ درس(مثل عدم رعایت پیش نیاز و تداخل هاو..) باعث حذف آن درس توسط آموزش خواهد شد.

دانشجویانی که در موعد مقرر موفق به انتخاب واحد نشده اند می توانند انتخاب واحد با تاخیرتا سقف 14 واحد داشته باشند. 

دانشجومی تواند 2 دروس جدید را انتخاب یا 2 دروس انتخابی خود را حذف کند ویا دروس انتخابی خود را به دروس دیگر جابه جا نماید، مشروط بر آنکه تعداد واحدهای انتخابی وی از حد مقرر تجاوز نکند.

مسئولیت اطلاع یابی بموقع از عدم ارائه درس و یا ارائه درس جدید در مهلت حذف و اضافه از طریق منابع اطلاع رسانی و یا آموزش دانشگاه و گروه بعهده دانشجو می باشد.

دانشجویانی که معدل ترم قبل آنها 17 و بالاتر است و می خواهند که تا 24 واحد اخذ کنند چناچه با خطای سیستم روبرو شدند که نمی توانند بیشتر از 20 واحد بگیرند به گروه خود یا آموزش دانشگاه مراجعه کنند

مسئولیت رعایت پیش نیازها، همنیاز ها، حد نصاب مقرر حداقل و حداکثر اخذ واحد و دیگر قوانین جاری آموزشی در هر صورت برعهده دانشجو است و در صورت ارتکاب تخلف طبق مقررات با آن برخورد خواهد شد.

به دانشجویان عزیز توصیه می شود پس از اتمام بازه حذف و اضافه و بعداز اتمام بررسی تخلفات توسط آموزش، تاییدیه انتخاب واحد خود را چک نمایند و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت به کارشناس آموزش مراجعه نمایند.

بدیهی است آموزش دانشگاه در صورت مشاهده هرگونه تخلف در انتخاب واحد یا حذف و اضافه ، حق حذف درس یا دروس مورد نظر را حتی تا آخرین روز نیمسال تحصیلی داراست.

راههای برقراری ارتباط:

http://kashmar.ac.ir/contact-us

اطلاعیه مهم ویژه دانشجویان مترجمی زبان ورودی 1399 و مابعد

مطابق سرفصل رشته مترجمی زبان سال 1399 گذراندن دروس عمومی "تاریخ امامت" و "اندیشه سیاسی امام خمینی(ره)" جزو دروس عمومی اختصاصی دانشجویان مترجمی می باشد  و باید دانشجو اخذ کند.

در صورتیکه در اخذ این دروس مشکلاتی هست و از لحاظ سیستمی نمی توانید اخذ کنید حتما به آقای فرهمند در قسمت آموزش دانشگاه مراجعه نمایید.

 

 

جهت مشاهده راهنمای انتخاب واحد در صورت نیاز به آدرس روبه رو مراجعه نمایید: www.kashmar.ac.ir/e