هفتمین دوره آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور در مرکز آموزش عالی کاشمر برگزار شد

همزمان با سراسر کشور هفتمین دوره آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور در مرکز آموزش عالی کاشمر برگزار شد .

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش کشور در کاشمر در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل مرکز آموزرش عالی کلاشمر با اشاره به برگزاری این آزمون در تاریخ 30 آبان ماه امسال گفت:  ر این آزمون بیش از سه هزار نفر شرکت کننده در دو نوبت صبح و عصر در یک حوزه اصلی و پنج حوزه فرعی با یکدیگر با رقابت پرداختند.

هادی معاماریان خلیل آباد باقدردانی از عوامل اجرایی، نیروهای حفاظتی و انتظامی اظهار داشت: از این تعداد شرکت کننده دو هزار و 107 نفر در نوبت صبح و هزار و 191 نفر در نوبت عصر در حوزه های امتحانی حضور یافتند.

وی با اشاره به تجربه موفقیت مرکز آموزش عالی کاشمر در برگزاری آزمونهای سراسری اعم از کنکور ، کارشناسی ناپیوشته و کارشناسی ارشد در ماههای گذشته ابراز کرد : سازمان سنجش طی پیامی از برگزاری مطلوب هفتمین دوره آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور توسط این مرکز قدردانی کرد.

وی ابراز امیدواری کرد: مرکز آموزش عالی کاشمر بتواند با ایفای نقش مطلوب خود در حوزه های مختلف بر افتخارات خود بیفزاید.

گفتنی است؛ آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور و آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش، ۲ آزمون مهم برای علاقمندان به کسب شغل در مراکز دولتی سراسر کشور است که در سال  ۹۸ ، در نیمه دوم آبان ماه توسط سازمان سنجش و آموزش کشور برگزار شد.

این آزمون کتبی با سوالات ۴ گزینه ای که سوالات عمومی ( از ICDL تا هوش و ادبیات ) و تخصصی ( دروس تخصصی متناسب با هر شغل ) با نمره منفی داشت و سهمیه های ۵ درصدی و ۲۵ درصدی ایثارگران و جانبازان و خانواده شهدا داوطلبان مشمول نیز اعمال می شود. پذیرفته شدگان آزمون کتبی و مصاحبه، بایستی به منظور استخدام پیمانی در وزارت خانه، در آزمون جامع دوره یک ساله مهارت آموزی که شهریور ۱۳۹۹ برگزار می شود، قبول شده تا کار خود را از سال تحصیلی ۱۳۹۹ آغاز کنند.

دسته مطلب: