برگزاری 5عنوان برنامه در مرکز آموزش عالی کاشمر همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی

کارشناس امور فرهنگی مرکز آموزش عالی کاشمر گفت: همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی 5عنوان برنامه در مرکز آموزش عالی کاشمر از 24 آبان ماه برگزار می شود.

محبوبه رمضان نیا در گفتگو با روابط عمومی و اموربین الملل مرکز آموزش عالی کاشمر ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی که از ۲۴ آبان تا یکم آذر نامگذاری شده است، با اشاره به برنامه‌های ویژه این هفته در مرکز آموزش عالی کاشمر اظهار داشت: برگزاری اردوی پاراگراف خوانی در طبیعت وخوانش یک پاراگراف از آخرین کتابی که مطالعه نموده اند  در روز 24 آبان ماه ،برگزای مسابقه کتابخوانی کتاب "صداقت دانشگاهی" 25 آبان ماه ، خوانش و نقد کتاب "شازده کوچولو" اثر آنتوان دوسنت اگزو پری در 26 آبان ماه ، برگزاری مراسم شاهنامه خوانی و برگزاری نمایشگاه کتب دست دوم دانشگاهی که عواید حاصل از فروش آنها صرف دانشجویان کم بهره مند می شود؛ از جمله برنامه های مرکز آموزش عالی کاشمر در هفته کتاب است.

وی افزود: در حال حاضر چهارهزارو 700 عنوان کتاب با مجموع دو هزار و 600 نسخه کتاب فارسی و هزار و 100 جلد کتاب لاتین در رشته های تخصصی و غیر تخصصی در کتابخانه مرکز آموزش عالی کاشمر موجود است.

وی گفت : تلاش می شود با توجه به میزان رغبت دانشجویان به حوزه کتاب و کتابخوانی، زیر ساخت های افزایش عناوین و نسخه های کتاب های مورد نیاز فراهم گردد.
لازم به یادآوری است؛ برنامه‌های هفته کتاب به همت امور فرهنگی – اجتماعی مرکز آموزش عالی کاشمر برگزار می‌شود.