امروز پنجشنبه 31 مرداد 1398

برگزاری مراسم تجلیل از دانش آموز نخبه فیزیک کاشمری

مراسم تجلیل از دانش آموز نخبه کاشمری که مفتخر به کسب مقام دوم المپیادجهانی فیزیک و کسب مدال نقره فیزیک شده است در محل دبیرستان شهید بهشتی این شهرستان برگزارشد.

هادی عزیزی دارنده مدال نقره المپیاد جهانی فیزیک در بدو ورود مورد استقبال امام جمعه, فرماندار, شهردار و جامعه فرهنگی و روسای دانشگاهی این شهرستان ازجمله ریاست مرکز آموزش عالی کاشمر و ریاست جهاد دانشگاهی کاشمر قرار گرفت.
امام جمعه کاشمر در این مراسم با بیان اینکه موفقیت‌های علمی فرزندانمان در سطح جهانی باعث یأس دشمن می شود گفت: وقتی شاهد موفقیت‌های علمی فرزندان این مرز و بوم در سطح جهانی هستیم چه ضرورت دارد که پای میز مذاکره با آمریکا بنشینیم؟!
این روحانی مسئول ادامه داد: متأسفانه آنطور که شایسته است هنوز فرهنگ حفظ ارزشهای علمی جا نیفتاده است و ضروری است که قدر معلمان و دانشمندان و نخبگان کشورمان را بدانیم.
در ادامه مراسم محمد علی نبی پور فرماندار کاشمر با بیان اینکه منطقه کاشمر از قدیم نخبه پرور بوده است بیان داشت: جوانانی مانند هادی عزیزی الگوهای مدارس و فرزندان ما هستند و ما باید بیش از این همت کنیم و این بزرگواران را قدر بدانیم.
نبی پور بیان کرد: امید داریم که ساختار اداری و هم قوانین کشور بهتر از گذشته حامی این عزیزان باشد و وظیفه ما است که در خدمت نخبگان کشورمان باشیم و فرصت‌های بهتری را برای فرزندانمان فراهم کنیم. 

گفتنی است در پایان مراسم با اهداء هدایا به این دانش آموز نخبه کاشمری از جانب دکتر طاهریان ریاست اداره آموزش و پرورش شهرستان و دکتر معماریان خلیل آباد ریاست مرکز آموزش عالی کاشمر ، آزمایشگاه دبیرستان شهید بهشتی که به نام این دانش‌آموز نخبه، هادی عزیزی مزین شده بود با حضور مسئولین افتتاح شد.